De medewerkers

De medewerkers op het bureau van het Samenwerkingsverband in Leiden vormen Het Loket van het Samenwerkingsverband. Lees verder op de pagina van Het Loket over onze werkzaamheden en maak hieronder alvast kennis met de medewerkers van Het Loket.

  • Annemarije van Overschot

  • Directeur Samenwerkingsverband VO Leiden

  • E-mail: a.vanoverschot@swvleiden.nl
  • Telefoon: (071) 514 48 01

 

  • Erik Beers

  • Coördinator Loket Passend Onderwijs

  • E-mail: e.beers@swvleiden.nl
  • Telefoon: (071) 514 48 01

  • Janette Verboon

  • Secretariaat

  • E-mail: j.verboon@swvleiden.nl
  • Telefoon: (071) 514 48 01

  • Marloes Meijer

  • Adviseur Loket Passend Onderwijs

  • E-mail: m.meijer@swvleiden.nl
  • Telefoon: (071) 514 48 01

  • Christa Ruygrok

  • Adviseur Loket Passend Onderwijs

  • E-mail: c.ruygrok@swvleiden.nl
  • Telefoon: (071) 514 48 01

 

  • Ilona Westgeest

  • Adviseur Loket Passend Onderwijs

  • E-mail: i.westgeest@swvleiden.nl
  • Telefoon: (071) 514 48 01

  • Marja Schneider

  • Adviseur Loket Passend Onderwijs

  • E-mail: m.schneider@swvleiden.nl
  • Telefoon: (071) 514 48 01

  • Myriel Beerthuizen

  • Adviseur Loket Passend Onderwijs

  • E-mail: m.beerthuizen@swvleiden.nl
  • Telefoon: (071) 514 48 01